Nefes & Zihin & Mandala ile Kendine Dönüş Programı

Bu program kişiye bedensel, ruhsal ve zihinsel seviyede akmayan ya da sürekli sorun varmış gibi görünen yaşamında şifalanmayı sağlamaktadır. Kişi Nefes, Zihin ve Mandala ile tanışacak ve yakaladığı farkındalıklar ile birebir seanslarda problemlerinin köküne inilerek muhteşem bir dönüşüm süreci başlatılacaktır.

Doğal nefese kavuşma ve bununla beraber zihinsel ve ruhsal iyileşmeler ilk seans itibariyle açıkça deneyimlenmeye başlanmasıyla beraber , tamamlanması için kişinin durumuna göre ortalama 6 seansı tamamlaması önerilmektedir. Bu sebeple programımız özel durumlar haricinde 6 seanslık bir süreçten oluşmaktadır. 

Program tamamlandığında Nefesiniz tamamen açılmış,  mevcut yaşamsal problemlerinizle ilgili çözümlemelere kavuşmuş ve çok eski bir felsefeye dayanan bir şifa tekniği olan Mandala çizimiyle tanışmış ve öğrenmiş olacaksınız. Tüm bunlar sonucunda artık kendinize kattığınız bu özelliklerle kendi yaşamınızda kendi koçluğunuzu yapabilir hale geleceksiniz.  

Her bir seans 2 saat sürmektedir. İlk bir saat anlatım ya da birebir koçluk şeklinde olup, sonrasında nefes seansı yapılacaktır. Programın  haftada 2 seans olmak üzere 3 haftada bitirilmesi önerilmektedir.

1.Seans:

Nefes ile tanışma seansıdır. İlk bir saat Nefes’in yaşamımızdaki öneminden tutun, neye bağlı olarak bozulduğu, doğal haline döndürüldüğünde yaşamınıza neler getireceği ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olacaksınız. Sonraki bir saat ise ilk seansınız yapılacaktır. Seans esnasında Kişisel Nefes Analiziniz yapılıp seans sonrasında sizinle paylaşılacak ve yaşamınıza yansımaları konuşulacaktır.

2.Seans:

Zihin ile tanışma seansıdır. Zihin, duygular, düşünceler ve bilinç hakkında genel bir bilgilendirme ile kendinizle ilgili farkındalıklar edineceksiniz. Farkındalıklar sonrasında nefes seansı ile devam edilecektir.

3.Seans:

Mandala İle tanışma seansıdır. Mandalanın felsefesinden faydalarına ve çizim tekniklerine kadar bilgi edinip çizim yapacak ve mandala çizimi esnasında oluşan farkındalıklarınız üzerine nefes seansı yapılacaktır.

4.seans:

İlk 3 seans edinilen bilgiler ve nefes seansı sonrası açığa çıkan duygu ve düşünceler neticesinde yaşamınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz, çözemediğiniz ya da dönüştürmek istediğiniz alanlarda birebir zihin koçluğu ile çözümlemeler yapılacaktır. Nefes seansı ile çalışma tamamlanır.

5.Seans

İçerik olarak 4. seansın devamı şeklindedir. 

6.Seans

2. mandala seansı ile farklı tekniklerde ileri seviye çizim yapılıp niyet belirlenecek ve son nefes seansı ile dönüşümün etkileri üzerine kişinin yeni yaşam planı çizilecektir.

Bu çok özel programı deneyimlemek ve yaşamınızdaki dönüşümü başlatmak için lütfen benimle iletişime geçin . 

Nefes Hakkında detaylı bilgi için tıklayın…

Mandala Hakkında detaylı bilgi için tıklayın…