Mandala Workshop

Siz De Mandala Dünyasına Girmek İsterseniz…

Mandala Workshop sizlerin de Mandalayı anlayabilmeniz ve onu çizebilir hale gelmeniz için düzenlenmiştir. Ayrıca bu çalışma boyunca nefesinizle tanışacak , meditasyon yapacak ve Mandalanın da etkisiyle ‘anda kalmayı” başaracaksınız.

Mandala nasıl yapılır , dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir gibi bilgileri bulabileceğiniz, Rahatlatıcı birkaç saat geçirebileceğiniz. Kendi yapmış olduğunuz Mandala ile eve dönebileceğiniz bireysel ya da gruptan oluşan dersler için e-mail yoluyla lütfen benimle iletişime geçin .

Bireysel SEANSLAR

Tek başınıza katılacağınız mandala seanslarınde öncelikle mandala ile tüm incelikleri öğreneceksiniz ve çizmeye başlayacaksınız. Genelde 3 seanstan oluşan bireysel eğitimde hem mandala konusunda uzmanlaşacak hem de Mandala üzerinden zihin koçluğu alarak , zihninizdeki ve bilinçaltınızdaki blokajlardan kurtulmayı öğreneceksiniz.

Bireysel Workshoplar

Workshop tarihlerini takip edip bireysel olarak katılabilirsiniz. Ya da yakın çevreniz ile en az 5 kişi olacak şekilde bir grup oluşturduğunuzda bizimle iletişime geçip bir workshop tarihi belirleyebilirsiniz.

KURUMSAL Workshoplar

Şu anda içerisinde bulunduğumuz sistemle beraber kurumsal çalışanları yoğun stres altında olduğundan şirketler hem çalışanlarına motivasyon olması anlamında , hem de onların kişisel gelişimleri için çeşitli workshop etkinliklerini sıklıkla yapmaktadırlar. Kurumsal Mandala atölyeleri de bunlardan biridir. 10 ile 20 kişilik gruplar ile şiketinize yönelik çalışmalar için lütfen iletişime geçin..

Şirket Kazanımları;

  • Yaşamda baş edilemeyen psikolojik durumlarda kullanılacak alternatif alışkanlıklar kazanma
  • Farkındalık düzeyini arttıran bu tekniklerle katılımcıya daha efektif ve sağlıklı bir özel ve iş yaşamı sağlanması
  • Konsantrasyon, sabır, iletişim gibi önemli kişilik özelliklerinde iyileşme
  • Ekip çalışması ve paylaşımı sebebiyle ilişkilerde iyileşme

  • Bireysel gelişimlerini desteklemesi sebebiyle şirkete olan sadakat artışı

  • Motivasyon artışı

  • Katılımcıların psikolojik durumlarını destekleyen çalışmalar olması sebebiyle, daha huzurlu bir çalışma ortamının oluşması ve iş akışına yansıması….

  •  

İletişim İçin Tıklayınız… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir