snnr

Sennur Kahraman
Nefes & Zihin Koçu,
Mandala Eğitmeni.


Sennur aslında etrafınızda her zaman görebileceğiniz türden hayatı boyunca okumaya çalışmış, matematik,istatistik sonra da finansla, bütçelerle, raporlamalarla, plazalarla haşır neşir olmuş ve aynı zamanda bir türlü kendini bunlara ait hissedememiş bir kadın. Bir yandan eline almış olduğu altın bileziğiyle övünen bir yandan da bir sihirli değnekle hayatının değişmesini bekleyen bir kararsız, yani içinizden biri.

Ve Sennur, hayatının iyice sıkıştığı, akmadığı, mutsuzluğun zirveye ulaştığı bir vakitte “Nefes”le tanışır . O anda bir mucize olur ve bu kadın hayatın şimdiye kadar gördüğü çerçeveden ibaret olmadığını fark eder. O çerçevenin dışında, kendini sevmek, olanı kabul etmek, teslimiyet, huzur vardır. Nefesle beraber artık her şey daha mümkündür ve gaz halindeki hayal moleküllerinin artık katılaşıp elle tutulur birer maddeye dönüşmesi gerekmektedir.

İşte bu dönüşümün ilk meyvesi AnÇemberi, artık Sennur’un umudunun sizlerinde görebileceği ve paylaşabileceği halidir.

Gerçekten yaşıyor sayılabilmek için bazen geçmişi yada geleceği bir kenara bırakıp ‘anda kalmak’ gerek, çünkü tüm sihir orada. Benim hayatımda buna ve daha nicelerine sadık kalmamı sağlayan şeyler “Nefes” ve “Mandala” oldular. Bunları benimle paylaşmak isteyenlerse AnÇemberine hoş geldiler...


Çalışma Alanlarım:

 

Nefes Koçluğu

Zihin Koçluğu

The Work by Byron Katie

Meditasyon

Mandala Eğitmenliği

Mandala ile Zihin Koçluğu

Mandala Tasarımı

Human Design